Koupit Děti krve

Zaujala vás kniha Děti krve? Tak si ji dopřejte nebo ji kupte někomu jako milý dárek. Kniha půjde brzy do tisku a zhruba v únoru/březnu se dostane do knihkupectví. Minimální cena, za kterou si ji pak budete moci koupit bude 380 Kč. Objem knih v prvním nákladu ovšem bude velmi omezený a tak vám nabízím možnost zajistit si, že se na vás opravdu dostane. Co pro to musíte udělat?

1. Pokud jste stará škola a dáváte přednost fyzickému výtisku knihy, pošlete mi objednávku spolu s platbou (detaily najdete níže) a dostanete knihu se slevou a jako první hned jak bude vytištěna. Vaše cena je 250 Kč za výtisk.

2. Jestli šetříte přírodu a knihy čtete ve své elektronické čtečce nebo třeba na tabletu, objednejte si ji elektronicky ve formátech .pdf a .epub a budete mít knihu ještě levněji a ihned v mailu! Vaše cena je 199 Kč.

Kupte tištěnou knihu se slevou a dostanete ji mezi prvními

V průběhu ledna/února bude vytištěno prvních 1000 kusů Dětí krve, které budou směřovat do knihkupectví po celé zemi. Doporučovaná cena, za kterou by se měla prodávat, je 380 Kč. Předpokládané doručení tištěnch výtisků je zhruba v únoru/březnu a bude ještě upřesněno. Ale protože jste první zájemci, máte možnost si ji objednat se slevou. Vaše cena za brožovaný výtisk bude pouze 250 Kč, nicméně musíte rovněž zaplatit poštovné, které dělá 99 Kč a balné 7 Kč. Celkově zaplatíte 356 Kč. Jakmile budu mít výtisk v ruce, pošlu vám knihu na vámi zadanou adresu.

Pokud objednáváte více jež 1 výtisk, balné platíte jednou o maličko vyšší a poštovné uzpůsobte aktuálním cenám na České poště. Cenu pak změňte ručně. Například, pokud budete chtít 3 výtisky knihy, zaplatíte 750 + 99 + 9 Kč, dohromady 858 Kč. Váha jednoho výtisku je ccca 350 g. Ceník poštovného najdete ZDE.

Co pro to musíte udělat?

Jsou to dva kroky.

1.       Prosím, vyplňte následující formulář, kde napište celé jméno a adresu, kam chcete knihu poslat. Nezapomeňte uvést, že si přejete tištěný brožovaný výtisk.

2. Nascanujte QR kód, a pošlete mi na účet příslušnou částku. Pokud se jméno adresáta a plátce liší, je nutné, abyste to uvedli v poznámce ve formuláři. Musím být schopná platby spárovat s konkrétními lidmi a adresami. Dostanete potvrzení, že jsem platbu obdržela a jakmile budu mít vytištěnou knihu v ruce, ihned vám ji poštlu na uvedenou adresu.

Pokud nemáte možnost nascanovat QR kód, požádejte mne v poznámce ve formuláři o zaslání mého bankovního účtu.

 Kupte si elektronickou knihu v pdf a epub a dostanete ji do 24 hodin po připsání peněz na účet

Stejně jako výše, je nutno vyplnit ten samý formulář, ale zaškrtnout pole e-kniha. Vaši adresu mi posílat nemusíte, jen tu emailovou. Elektronické soubory knihy vám přijdou na vámi zadanou adresu během 24 hodin od připsání platby na účet.

 

Pro zaslání platby pro elektronickou verzi knihy použijte tento QR kód. V momentě, kdy mi přijde platba, odesílám elektronické verze knihy. Ovšem nezapomeňte vypsat a poslat formulář výše, ať vím, na jakou adresu soubory poslat. Pokud se liší jméno účtu, z něhož mi pošlete peníze a jméno v objednávce, musíte mi dát do poznámky, že se jedná o jednu objednávku, abych vám mohla správně poslat soubory.

Děkujeme. Jste jen malý krůček od toho začíst se do knihy a užít si fantastický svět a vyprávění plné kouzel, erotiky a napětí.