Proč jsem ještě neviděl Děti krve v knihkupectvích?

To je jednoduché. Protože kniha ještě nevyšla. Už jsem byla několikrát ve stádiu, kdy jsem měla Děti krve za dopsanou, finální, připravenou do tisku. I s vyrobenou obálkou. Ale ten finální krok mi pořád chyběl, důvody byly různé.

A po čase jsem se ke knize vrátila, ať už na něčí doporučení nebo z vlastního popudu. A knihu jsem předělávala. Vylepšovala. Přepisovala. Vyhazovala celé pasáže. A dopisovala nové. Tato kniha je pro mne tak speciální, že s ní vlastně nikdy nebudu úplně hotová, pořád bych chtěla něco zdokonalovat. Což je zvláštní, protože obvykle napíšu knihu, za dva měsíce se k ní vrátím, abych udělala korekturu a z textu během pár dní vykřesala to nejlepší a mám knihu za hotovou. Další.

Protože jsem občas knihu poslala někam na posouzení, stalo se, že z některého zdroje unikla a začala kolovat mezi lidmi. A tak mi napsalo několik lidí, že je kniha super. A já na to jak to vědí, když ještě nevyšla? Ano, Děti krve má své fanoušky ještě než vlastně spatřila zraky knihkupectví.

V prosinci 2022 jsem udělala zbrusu novou obálku a tím knihu prohlašuji za hotovou. Brzy půjde do tisku. Už teď si ji můžete objednat, a to ZDE.

Jak už jsem kdesi předestřela, s Dětmi krve jsem ale neskončila. Budu určitě psát druhý a možná ještě i třetí díl. A těším se na to jak malá holka.

A co vy? Už patříte mezi fanoušky Dětí krve?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *